#PerdueYacht

“Benim” Rotam…

Your very “special” route…

Gizli koylar, ıssız plajlar ve el değmemiş kayalıklar .Mavi gökyüzü ve çam ağaçları ile çevrili Akdeniz sahili yada Yunanistan’ın büyüleyici adalarını keşfedin. Cennet koyları ve adaları keşif etmek için  bir Rota belirlemeniz gerekecek. Tatiliniz için ayırdığınız gün sayısına göre, Mavi Yolculuk danışmanımızdan alacağınız bilgiler doğrultusunda kendi rotanızın seyir defterini çıkarabilir  ve yelkenler fora dersiniz.

Rota seçeneklerimizi inceleyip harita üzerinden hangi limandan seyir alacağınıza karar verebilirsiniz. Perdue ekibi sizi kalıplardan çıkarır, kendi hedeflerinize yol almaya teşvik eder.

Perdue Yacht; mahremiyet, seçim ve özgürlüğü ifade eder. Nerede ve ne zaman tatil yapmak istediğinizi seçmekle kalmaz, aynı zamanda deneyimli mürettebat ile rotanızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Kaptan, sizin belirlediğiniz rota üzerinde deniz koşullarına bağlı olarak sizlerin güvenliği, huzuru ve rahatlığı için en uygun koy ve adalarda yüzme ve konaklama molası verecektir. Tekne hem motor gücü ile hem de hava koşulları elverdiğince yelkenleri ile seyir alacaktır.